تحقق ۵۸ درصدی بودجه سال جاری منطقه ۶

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان گفت: تا پایان مردادماه سال جاری حدود ۵۸ درصد بودجه این منطقه محقق شده است.

محمدرضا برکت در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: بودجه سال ۹۷ منطقه شش ۲۳۳ میلیارد تومان بود که در پایان آن سال با جذب ۱۲۹ درصدی، رقم بودجه به حدود ۳۰۰ میلیارد تومان رسید.

وی افزود: بر اساس رقم بودجه سال ۹۷ و با توجه به سیاست‌های شهردار اصفهان در ارتباط با افزایش شهرداری، بودجه سال ۹۸ منطقه شش با افزایش ۸۶ درصدی به رقم ۴۳۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان ادامه داد: تا پایان سال گذشته با جذب ۱۳۰ درصدی بودجه، علیرغم شرایط سخت اقتصادی رقم جذب بودجه از ۴۳۴ میلیارد تومان به ۵۶۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی خاطرنشان کرد: با افزایش رقم بودجه، پروژه‌های عمرانی بیشتری در منطقه شش تعریف شده زیرا بخش عمرانی سهم زیادی از بودجه منطقه را به خود اختصاص داده است.

برکت با بیان اینکه در سال ۹۹ بودجه منطقه شش با افزایش ۲۷ درصدی نسبت به بودجه سال گذشته به رقم ۵۵۲ میلیارد تومان یعنی حدود ۱۰ درصد بودجه کل شهر اصفهان رسید، گفت: تا پایان مردادماه امسال حدود ۵۸ درصد بودجه محقق شده است.

وی ادامه داد: سال گذشته تعداد ۱۱۵ پروژه برای منطقه شش تعریف شده بود که در سال جاری تعداد آنها به ۱۵۵ پروژه افزایش یافته است که ۱۳۱ پروژه جدید و ۲۴ پروژه مربوط به سال گذشته یا سال‌های قبل از آن است.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان تصریح کرد: از مجموع ۱۵۵ پروژه سال جاری منطقه شش، تعداد ۳۰ پروژه بزرگ مقیاس، ۶۲ پروژه متوسط و ۶۳ پروژه کوچک مقیاس است که تعداد ۴۶ پروژه در حال احداث، ۱۰ پروژه به اتمام رسیده و ۲۴ پروژه در مرحله مطالعات و طراحی و ۱۲ پروژه هنوز آغاز نشده که هفت مورد آن در مراحل شهرسازی و معماری است.کد محتوا 20258

برچسب ها